Projekt "Zdravé zoubky"

Projekt "Zdravé zoubky"Dne 13.2.2019 se žáci 1.třídy zúčastnili projektu „Zdravé zoubky“, který se konal ve spolupráci s firmou dm. Akce byla výborně připravena, pro děti byly k dispozici různé materiály, plakát, sešit na plnění úkolů a za odměnu dárková taška s kartáčkem na zuby, pastou pro děti, přesýpacími hodinami na čištění zoubků a žvýkačkami.

Dětem se činnosti velice líbily, nejdříve jsme si zopakovali pravidla při čištění zubů a prvňáčci sami vyprávěli, jak o své zoubky pečují. Po splnění všech pěti úkolů ( najdi na obrázku 8 rozdílů, čtení s obrázky, spojování čísel do dvaceti (vznikl zoubek), bludiště a doplňovačka) si děti rozdaly dárkové taštičky s odměnami. Aktivita se jim velice líbila.

Na závěr bychom rádi poděkovali firmě dm za to, že tuto akci velmi pěkně zorganizovala a děti se při plnění úkolů nejenom bavily, ale zároveň si zopakovaly důležitá pravidla ohledně zubní hygieny.