Naše aktivity

MŠ Želeč - rozloučení s předškoláky

Na školkové zahradě jsme se za krásného počasí rozloučili s našimi předškoláky, ze kterých se už brzy stanou opravdoví školáci. Děti si pro rodiče a hosty připravily tři krátké známé pohádky a předvedly, že jim nechybí ani odvaha, ani herecký talent. Potlesk byl zasloužený a místy by se za něj nemuseli stydět ani v divadle. 

Nechybělo ani slavnostní pasování na školáky. V tu chvíli si mnozí uvědomili, jak rychle čas utekl, a tak nezůstalo jedno oko suché. Naštěstí se slzičky brzy vystřídaly s úsměvy a radostí z toho, že naše děti čeká nová a krásná etapa života.

Po vystoupení následovalo příjemné posezení s drobným občerstvením, které rychle mizelo ze stolů, což je ta nejlepší pochvala pro všechny, kteří ho připravili. Za výborné občerstvení patří velké poděkování.

Našim budoucím prvňáčkům přejeme, aby do školy vykročili se stejným nadšením a úsměvem, s jakým zvládli své poslední vystoupení v mateřské škole.

MŠ Želeč - rozloučení s předškolákyMŠ Želeč - rozloučení s předškolákyMŠ Želeč - rozloučení s předškolákyMŠ Želeč - rozloučení s předškolákyMŠ Želeč - rozloučení s předškolákyMŠ Želeč - rozloučení s předškoláky