Den Slabikáře

26.5.2022 oslavili naši nejmenší to, že dočítají svou první knížku - Slabikář. Této malé oslavy se zúčastnili rodiče i prarodiče a děti jim předvedly, co se za necelý rok, kdy chodí do školy, naučily.

Zazpívaly, zatančily, dávaly hádanky, řadily věty podle souvislosti textu a skládaly puzzle. Každý odprezentoval své počáteční písmeno u křestního jména a na závěr postupně každý sám přečetl kousek pohádky "O pilném pejskovi". Děti byly velmi šikovné, moc se snažily, a tak za svou snahu dostaly sladkou odměnu v podobě dortu Slabikáře.

Musíme moc pochválit žáky pátého ročníku, kteří pro prvňáčky v hodině informatiky navrhli a připravili diplomy a žáky čtvrté třídy, kteří pro ně vyrobili pěkné zápichy ve tvaru Slabikáře.

Děkujeme, V. Atanasová a děti 1.třídy

Den Slabikáře Den Slabikáře Den Slabikáře