Lyžařský kurz na Monínci

Ve dnech 20.1.-24.1. byl pro žáky naší školy připraven lyžařský kurz na Monínci. Ze základní  školy se přihlásilo 33 žáků, do výuky se také zapojilo 5 dětí z mateřské školy. Tento lyžařský kurz se na naší škole konal již druhým rokem. Stejně jako v loňském roce byl také letos o lyžování zájem. Výuka probíhá formou her, cvičení a soutěží podle metodických postupů a lyžařských dovedností lyžařů. Ti žáci, kteří se účastnili v loňském roce, byli již na lyžích jistější a lyžování jim šlo lépe. Velkou pochvalu  si zaslouží žáci, kteří byli na lyžích poprvé. Na konci týdne bylo vidět, že je lyžování baví a snaží se projíždět branky obloučky, které celý týden trénovali. Poděkování patří instruktorům Lyžařské školy Monínec za vstřícný a trpělivý přístup při výuce a také za bezchybnou organizaci kurzu. Jen malá chybička byla – stále nám lyžařům chybí lepší sněhové podmínky v letošní zimě. Těšíme se na příští ročník Lyžařské školy.

Lyžařský kurz na Monínci Lyžařský kurz na Monínci Lyžařský kurz na Monínci