Návštěva záchranářů

V úterý 4.6. v osm hodin ráno k naší školce přijela blikající a houkající sanitka a způsobila velký rozruch nejen u dětí, ale i místních obyvatel. Rodiče byli o této akci informováni, tudíž nevznikla panika. Děti zprvu vůbec nevěděly co se děje, ale téměř okamžitě byly oblečení a nastoupeni venku. Se sanitkou přijeli zkušení záchranáři, kteří děti seznamovali s děním na stanici záchranné služby, jak se zachovat při nějakém zranění, ale hlavně si mohly děti vyzkoušet lehátko, posezení na schodolezu. Nejvíce děti zaujalo, že si mohly prohlédnout sanitní vůz a vyzkoušet různé pomůcky, které záchranáři ke své práci používají.

Byla to velmi zajímavá a poučná návštěva. Oběma záchranářům děkujeme, především velké poděkování patří panu Janouškovi, který celé setkání zorganizoval a zrealizoval.

Děkujeme.

Návštěva záchranářů  Návštěva záchranářů  Návštěva záchranářů  Návštěva záchranářů  Návštěva záchranářů  Návštěva záchranářů