Velikonoční dílna s rodiči

V úterý 26.3. jsme se v naší MŠ sešli u společného velikonočního tvoření rodičů a dětí. Opět nás odborně a metodicky vedl včelař pan Miroslav Dvořák. Tentokrát jsme pekli velikonoční perníčky. Pan Dvořák přivezl netradiční těsta, s jejíž recepturou nás v závěru seznámil, a také mnoho krásných vyřezávaných forem na výrobu vytlačovaných perníčků. Všehcny děti se na pečení moc tešily a hned se proměnily na malé pekaře. Po chvilce se zapojili i rodiče a začalo se s prací. Po správném propracování, vyválení, vykrájení rozmanitých tvarů a upečení následovala ta nejlepší část - samotné ochutnávání. Během chvilky nezůstal ani drobeček a vůně perníčků se linula po celé školce. Užili jsme si krásné odpoledne a odnesli několik nových zkušeností a perníčků. Všem rodičů, dětem a panu Dvořákovi velice děkujeme a těšíme se někdy příště.

Velikonoční dílna s rodiči Velikonoční dílna s rodiči Velikonoční dílna s rodiči Velikonoční dílna s rodiči Velikonoční dílna s rodiči Velikonoční dílna s rodiči