MŠ Želeč

Čertovská pohádka - divadlo STUDNA

Ve středu 29. listopadu navštívili naši MŠ herci divadla STUDNA z Čertovskou pohádkou, ve které prohrál král duše celé vesnice. Dva kamarádi se snažili zachránit princeznu a krále z pekla a vyhrát i všechny dušičky, které král prohrál. Kovář Martin zachránil všech 100 dušiček nakonec i bez plnění úkolů. V pohádce bylo i hodně ponaučení a děti s napětím sledovaly, jak to vše dopadne. Jak to tak v pohádkách ale bývá, vše dobře dopadlo a Martin, princezna i král se z pekla dostali.

Děti si nakonec mohly všechny prohlédnout všechny loutky. Děkujeme za krásné loutkové představení.