Drakiáda

Ve středu 18.10. se v naší MŠ uskutečnilo pouštění draků. V odpoledních hodinách si děti, jejich sourozenci a rodiče nejprve prošli dračí stezku. Stezka se skládala ze 16 stanovišť, kde děti plnily úkoly a odpovídaly na otázky ohledně draků. Všichni odpověděly na otázky správně a tak zjistily, že NENÍ DRAK JAKO DRAK. Následně došlo na očekávané pouštění draků na louce. Někteří draci své majitele trochu potrápili, když se nechtěli odlepit od země, jiní se předvedli v úctyhodných výškách. Děti i rodiče si pouštění náležitě užívali a byli naprosto úžasní. A došlo i na sladké a hodnotné odměny, které přinesly některé maminky. Na závěr dostaly děti diplom za účast a všichni příjemně vyvětraní jsme se vydali k domovům.

Drakiáda 18.10.¨Drakiáda 18.10. Drakiáda 18.10. Drakiáda 18.10. Drakiáda 18.10. Drakiáda 18.10.