Návštěva z Městské policie Tábor

Dnes nás v naší mateřské škole navštívil vrch. prap. Ladislav Johančík s přednáškou zaměřenou především na prevenci a zásady bezpečného chování a osobní bezpečnosti doma i venku. Na programu bylo seznámení s policií, základy dopravní výchovy, základní zásady bezpečného chování (kontakt s cizí osobou), nebezpečné předměty a nebezpečné nálezy, chování k cizím zvířatům (především psům), ochrana před napadením psem, jak se chovat pokud se ztratím. Vše bylo doplněno o demontrační obrázky a praktickou ukázkou. Také jsme se proběhli při hře na sanitku, hasiče a policii. Děti byly z přednášky nadšené a odnesly nejen drobné dárečky, ale především hodně cenných rad a velké poučení. Panu Johančíkovi velice děkujeme.

Návštěva Policie ČR