MŠ Želeč

Poděkování

5.prosince 2023 svatý Mikuláš, anděl a čerti rohatí Želčí chodili, u každého domu se zastavili a něco dali i dostali. A protože sv. Mikuláš a anděl jsou v ráji a čert toho moc nepotřebuje, jen teplo a nějaký ten hadí ocásek nebo netopýra k snědku, tak se všichni rozhodli, že udělají dobrý skutek a peníze, které dostali věnují na dobrou věc. Je to sice proti čertovským zvyklostem, ale Mikuláš a anděl se také hodně přimlouvali a tak všichni společným rozhodnutím udělali radost dětem i učitelkám v MŠ Želeč. Jejich sponzorský peněžní dar využijeme na nákup dárků pro děti, které navštěvují naši mateřskou školu.

Tak vám svatý Mikuláši, anděli a čertíci moc moc děkujeme a přejeme všem v nebi i v pekle a hlavně všem dobrým lidem tady na zemi hezké vánoční svátky a hodně zdraví.

Poděkování Poděkování Poděkování Poděkování