Mezinárodní testování žáků – Česká školní inspekce

V květnu minulého roku byla naše škola vybrána  do mezinárodního testování škol v projektu TIMSS. Do hlavního šetření bylo zapojeno 210 základních škol z České republiky. Žáci naší školy byli testováni z matematiky a z přírodovědy elektronickou formou stejně jako dalších 152 škol. Česká školní inspekce vyhodnocuje úspěšnost českých škol v dané věkové skupině v porovnání s ostatními zeměmi. V závěrečném vyhodnocení testování naší školy v porovnání se školami v České republice jsme obsadili  v matematice  58.místo a v přírodovědě  34.místo ze 152 škol. Žáci si v testování museli poradit s látkou, která nebyla dosud probrána a procvičena – zlomky a rovnice. Z výsledků je patrné, že i to úspěšně zvládli.

K úspěšnému výsledku gratulujeme žákům pátého ročníku, poděkování patří také paní učitelce, která žáky v konkrétních předmětech vyučuje.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost