Ve Ski areálu Monínec jsme si to užili :-)
Dětský školní karneval
Termíny zájmových kroužků - únor 2019
Děti do bruslí - změna termínů pro MŠ
Střednědobý výhled rozpočtu ZŠ a MŠ na roky 2020 a 2021
Schválený rozpočet ZŠ a MŠ pro rok 2019
Zápis z jednání školské rady 13.12.2018
Předvánoční vystoupení v kapličce
Konzultační hodiny
Kurz bruslení úspěšně ukončen!
Nad MŠ létali draci
Dravci předvedli své umění
Výroční zpráva ZŠ 2017 / 2018
Vnitřní řád školní jídelny
Časový rozvrh výdeje stravy
Ceny stravného
Roční plánované akce školy pro školní rok 2018/2019
Zájmové kroužky – školní rok 2018 / 2019
Organizace školního roku 2018 / 2019
Rozvrhy hodin 2018 / 2019
Zápis z jednání školské rady 7.6.2018
Informace k ochraně osobních údajů dle nařízení GDPR

Ve Ski areálu Monínec jsme si to užili :-)

V minulém týdnu se účastnili někteří žáci ze Základní školy a z Mateřské školy lyžařského kurzu ve Ski areálu Monínec. Ve spolupráci s Lyžařskou školou Monínec si děti osvojovaly základní lyžařské dovednosti pod vedením odborných lektorů. Dětem se výcvik moc líbil. Měly radost ze svých výkonů, užívaliy si sluníčka a skvělých sněhových podmínek. Na závěr kurzu byl pro lyžaře připraven závod, ve kterém soutěžili s časem mezi slalomovými bránami a mohli si porovnat své časy s ostatními spolužáky.

Chtěli bychom poděkovat všem instruktorům Lyžařské školy za trpělivý a vstřícný přístup k dětem a skvělou organizaci celého kurzu. Budeme se těšit na příští ročník. Do té doby si můžete proběhlý kurz připomenout v naší fotogalerii.

Dětský školní karneval

Termíny zájmových kroužků - únor 2019

terminy-zajmovych-krouzku904781647.xls36.9 Kb

Děti do bruslí - změna termínů pro MŠ

Děti do bruslí - rozpis termínů pro MŠ

Předvánoční vystoupení v kapličce

V úterý jsme se v předvánočním čase sešli v kapličce a shlédli vánoční pásmo koled, říkanek, příběhu o narození Ježíška, které si připravili žáci naší školy. Všem se nám vystoupení moc líbilo a ocenili jsme pěvecké dovednosti dětí s hudebním doprovodem.  Veselé vánoce všem!

Konzultační hodiny

Rodiče, kteří se budou chtít informovat o prospěchu dítěte nebo organizačních otázkách, mohou využít konzultačních hodin učitelů mimo třídní schůzky.

Na tyto konzultace je nutné se předem objednat. Konzultační hodiny pro 1.r. - 5.r. jsou každé pondělí od 14:30 do 15:45.

Kurz bruslení úspěšně ukončen!

Žáci Základní školy ukončili kurz Děti do bruslí. Během 10. lekcí se naučili bruslařským dovednostem. Výuka probíhala formou zajímavých her a soutěží vedená zkušenými odbornými lektory. Snad nám letošní zima nabídne zamrzlé rybníky, aby se děti mohly v bruslení ještě více zdokonalit. Děkujeme trenérům za trpělivost a vstřícný přístup při výuce. Již se těšíme na příští ročník!

Nad MŠ létali draci

V úterý 23. října jsme v naší školce pouštěli draky. Na pomoc jsme si pozvali i rodiče. Počasí nám vyšlo jen tak tak, proto jsme náš program museli trochu zkrátit. I přes to byla akce vydařená...

A teď už se pomalu připravujeme na VÁNOČNÍ POSEZENÍ :-)

Nad MŠ létali draci Nad MŠ létali draci Nad MŠ létali draci

Dravci předvedli své umění

Ve středu 27.9.2018 k nám zavítala vzácná návštěva přímo z oblak - pánové sokolníci a jejich ,,mazlíčci´´. Dětem z MŠ i ze ZŠ se předvedl např. orel skalní, krkavec, ale i zástupci z řad sov - výr velký a sova pálená. Odvážným dětem i paním učitelkám ptáčci dosedli i na ruku. Všichni si odnesli skvělý zážitek.

Dravci předvedli své umění Dravci předvedli své umění Dravci předvedli své umění

Organizace školního roku 2018 / 2019

• Vyučování začíná v pondělí 3.9.2018
  • První pololetí bude ukončeno ve čtvrtek 31.1.2019
  • Druhé pololetí bude ukončeno v pátek 28.6.2019
  • Podzimní prázdniny: pondělí 29.10. a úterý 30.10.2018
  • Vánoční prázdniny: sobota  22.12.2018  –  středa  3.1.2019
  • Jednodenní pololetní prázdniny: pátek 1.2.2019
  • Jarní prázdniny: 11.3. –  17.3.2019
  • Velikonoční prázdniny: čtvrtek  18.4.2019

Roční plánované akce školy pro školní rok 2018/2019

rocni-planovane-akce-skoly-pro-skolni-rok-2018-2019.doc29.7 Kb

Zájmové kroužky – školní rok 2018 / 2019

zajmove-krouzky.doc34.3 Kb

Výsledky voleb do školské rady

volby-do-sr.doc26.1 Kb

DESATERO PRO RODIČE DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU

desatero-pro-rodice-deti-predskolniho-veku.doc66 Kb

Sociální příspěvek na akce pořádané ZŠ Želeč

Vážení rodiče,

na základě jednání s Obecním úřadem v Želči Vám oznamujeme, že je možné požádat Základní školu formou písemné žádosti o poskytnutí finančního příspěvku na různé akce pořádané Základní školou a Mateřskou školou v Želči, které hradí rodiče.

Příspěvek je určen pro rodiče samoživitele, kteří pobírají sociální příspěvek na dítě nebo pro rodiče, kteří jsou v evidenci na Úřadu práce. Žadatelé mohou žádostí předkládat také řediteli školy.